Už 21 rokov rozvíjame trvale náš podnik. Snažíme sa pochopiť požiadavky trhu skôr než ostatní a byť tak stále pripravený na nové zmeny. Vďaka nášmu pochopeniu požiadaviek klientov dosahujeme udržateľnú konkurenčnú výhodu pre našich zákazníkov.

História spoločnosti siaha do roku 1992, keď majiteľ spoločnosti, pracoval ako vedúci dopravy, a rozhodol sa osamostatniť a podnikať v doprave ako živnostník a začiatkom roku 1992 založil špedičnú firmu Marco – fyzická osoba.  

V roku 1996 bola založená spoločnosť MARCO-SPEDITION s.r.o. a postupne nadviazala a prevzala všetky aktivity spoločnosti Marco.

 Od tej doby sme získali bohaté skúsenosti a dobré meno v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy a špedičných služieb. Naše skúsenosti a spolupráca s dôveryhodnými partnermi, nás stavia do pozície, že sme schopní zabezpečiť dopravné riešenia v celej Európe.

Garantujeme našim klientom bezstarostné podnikanie prostredníctvom našich spoľahlivých riešení a priateľskej služby. Devízou firmy je spoľahlivosť, kvalita služieb, rýchlosť a presnosť.

Spokojnosť klientov a získanie si ich dôvery je našou najvyššou prioritou. Zakladáme si na dôveryhodnom partnerstve so zákazníkmi, dodávateľmi a zamestnancami. Krátky proces rozhodovania, spoločné hodnotové merítko a 100 % angažovanosť sú naším potenciálom, čo je základom pre vysokú kvalitu a najlepší servis.